İade ve Değişim Şartları Hakkında Bilgilendirme

1tarz.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup Sürat Kargo ile Gönderici Ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.. İadeniz 1tarz.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 14 iş günü içerisinde iade edilir. Kargo ve kapıda ödeme ücreti, iade edilecek tutardan düşülür. 1tarz.com un sunduğu avantajlar ve fırsatlar, kendi hizmetlerini kapsar, kargo firmasının ücretleri alışverişlerin tamamlanması durumunda karşılanır aksi durumlarda müşteri tarafından karşılanır. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve 1tarz.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden 1tarz.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0 552 231 09 29 İade ve Değişim Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Değişim Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ürünleri kargoladıktan 2 iş günü sonra 0 552 231 09 29 İade ve Değişim Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde hiçbir ücret ödenmemektedir.İadenizin üzerinde verilen siparişlerde kargo masrafı  ve kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır.

İade ve Değişim Süresi Kaç Gündür?

1tarz.com dan kaynaklanan , yanlış ürün , yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de 1tarz.com
0 552 231 09 29 İade ve Değişim Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz, kargo ücreti GÖNDERİCİ  ÖDEMELİ olarak  gönderim sağlayınız.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.Kusurlu göndereceğiniz ürünler de ; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.

Elime Geçen Ürün Kusurlu, Ne Yapmam Gerekiyor?

1tarz.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi 1tarz.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. 1tarz.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

1tarz.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, 1tarz.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. 1tarz.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

1tarz.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.